Nagroda Prezydenta Tychów dla Tychy Press Photo 2018

Tychy Press Photo z Nagrodą Prezydenta Tychów w dziedzinie kultury w 2018 roku! Dziś, 24 maja, w Teatrze Małym w Tychach mieliśmy (Dominik i Marcin) zaszczyt odebrania nagrody z rąk prezydenta Andrzeja Dziuby i wiceprezydent Darii Szczepańskiej.

Traktujemy ją jako wielkie wyróżnienie dla wszystkich osób, które przez 18 lat były zaangażowane i angażują się w organizację wydarzenia, w tym dla pracowników Miejskiej Galerii Sztuki „Obok”, Teatru Małego w Tychach i Pasażu Kultury Andromedy, a także fotoreporterów biorących udział w pracach jury konkursu. I przede wszystkim dla osób, zgłaszających na konkurs swoje najlepsze zdjęcia z minionego roku. Bo bez tych zdjęć imprezy by nie było!

Cieszymy się, że Tychy są miejscem, w którym można zrealizować pomysł na imprezę, która wciąż się rozwija, gości najlepszych polskich fotografów, mobilizuje tyszan do robienia coraz ciekawszych zdjęć i przyciąga do naszego miasta pasjonatów fotografii z coraz dalszych okolic.

Nagrodę w dziedzinie sportu otrzymali hokeiści GKS Tychy, tytuł Dobroczyńcy Roku trafił do Iwony Kuklok-Opolskiej, a himalaista Adam Bielecki otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Tychów. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia, na facebookowych profilach: Miejskie Centrum Kultury, Tychy Press Photo.

Fot. Anna Gajda/TPP