Spacer fotograficzny Tychy Paprocany

Kolejna impreza pod naszym patronatem: spacer fotograficzny dookoła Jeziora Paprocańskiego, organizowany przez Tyskie Towarzystwo Fotograficzne.

Spotykamy się w niedzielę, 3 września, o godzinie 16.00 na pętli trolejbusowej w Tychach. Na początku spaceru wstąpimy na odbywającą się przy Hucie Paprockiej prezentację zabytkowych pojazdów, czyli II Tyską Wystawę Klasyków. Tradycyjnie przyjść może każdy, niezależnie od posiadanego sprzętu i doświadczenia. Organizatorzy szacują, że przejście trasy zajmie około trzech godzin. Obowiązuje regulamin, dostępny na www.ttf.tychy.pl/plenery – zwracamy uwagę na obowiązek posiadania na czas imprezy przez każdego uczestnika opłaconego we własnym zakresie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Patronat medialny: tygodnik Echo, portale eTychy.org i tychy.info. Patronat: Tychy Press Photo.

W październiku zdjęcia wykonane podczas tego, jak i innych tegorocznych spacerów, będzie można obejrzeć na wystawie (od 2.10) i podczas slide show (19.10) w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach. Jeszcze w październiku TTF szykuje kolejny spacer fotograficzny, tym razem po Pszczynie. Odbędzie się on w sobotę, 7.10, w ramach Scott Kelby’s Worldwide Photowalk.

Już dziś można dołączyć do wydarzenia na Facebooku.