Rafał Klimkiewicz

Niespodzianka dla wszystkich uczestników konkursu Tychy Press Photo 2018.

W sobotę, 17 marca (czyli dokładnie tydzień po wernisażu), zapraszamy serdecznie na bezpłatne warsztaty fotograficzne z jurorami: Dominikiem Gajdą i Rafałem Klimkiewiczem. Będzie okazja porozmawiać o nadesłanych zdjęciach, ich doborze i tematyce oraz poznać uzasadnienia wyboru laureatów i zdjęć na wystawę. Mamy nadzieję, że spotkanie pomoże w selekcji zdjęć na kolejne edycje imprezy.

Warsztaty przeznaczone są tylko dla uczestników konkursu TPP 2018. W warsztatach może wziąć udział każda osoba, która zgłosiła swoje fotografie na konkurs, niezależnie od tego czy zakwalifikowały się one na wystawę pokonkursową. Warsztaty odbędą się w Miejskiej Galerii Sztuki „Obok” (I piętro Andromedy, plac Baczyńskiego 2, Tychy). Prosimy o zabranie sprzętu foto, gdyż planujemy krótkie ćwiczenie praktyczne i omówienie jego efektów. Wszyscy uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje mailowo.

Jeśli chcecie być na bieżąco z innymi wydarzeniami związanymi z Tychy Press Photo, polecamy nasz newsletter i profil na Facebooku.

Na zdjęciu: Juror Rafał Klimkiewicz podczas obrad jury, styczeń 2018, fot. Marcin Zimnal/TPP